Archiv pro měsíc: Červen 2019

Sourozenci Vepřkovi jsou mistry Evropy

Skvělých úspěchů dosáhli Tomáš a Vojta Vepřkovi na BIU Mistrovství Evropy v biketrialu, které se jelo dnes v italském Brumanu. Tomáš v kategorii junior (16-18 let)  s velkou jistotou zvítězil a získal tak titul mistra Evropy. S ještě větší bravurou … Celý příspěvek

Rubriky: BIU | 1 komentář

Poháry ze Slovenska se sprchou zdarma

Vyzkoušet, zda jejich nové modré viano dojede i do zahraničí, vyrazili Buriánci v sobotu na Slovensko do Velkého Záluží na třetí kolo Slovenských her mládeže v cyklotrialu. Kluci nastoupili v kategorii promesa a jeli tak, jak je známe, tedy výborně. … Celý příspěvek

Rubriky: UCI, zahraniční | Napsat komentář

Chceme více videa!

Ještě jeden videonávrat k olomoucké Šantovce z kamery a střižny kluka, co si říká Vancity Trial a do Olomouce přijel spolu se svou trojkou kamarádů Thomasem, Jonasem a Vashou. Tito tři jsou také hlavními “herci” jeho videa. Klikněte a sledujte … Celý příspěvek

Rubriky: UCI, závody | Napsat komentář

Biketrialové jihomoravské Veselí

Ve Veselí nad Moravou pokračoval seriál biketrialového MČR / PČR. Olomoucké dresy na sobě měli z osmdesátky startujících pouze dva. Tomáš v elitě trošku zaváhal v prvním kole, ve druhém do toho ale pořádně šlápl a ve výsledku obsadil třetí … Celý příspěvek

Rubriky: BIU | Napsat komentář

C1 Olomouc – Šantovka: video je na světě!

Rubriky: UCI, závody | 1 komentář

MSR Rudina – termín přihlášek

Blíží se uzávěrka přihlášek na Mistrovství Slovenska v Rudině. Závod je 15. 6., přihlásit se musíte do 10. 6. Vyřizuje Iva Buriánková. Další info zde: https://sutazecyklosport.sk/sutaze.php?s=

Rubriky: klub, zahraniční | Napsat komentář

Bratři v triku

Na každého se dostalo na stupních vítězů při dalším závodě Českého poháru – Youth Games ve středočeské Sklence. I když v jednom případě to bylo zatím pouze v zastoupení. Medaile získalo šest z našich sedmi jezdců. Tomáš kraloval kadetům a … Celý příspěvek

Rubriky: domácí, klub, UCI | Napsat komentář