BVV Brno: biketrialové finále

Závěrečný závod biketrialové sezony je již léta spojen s brněnským veletrhem Sportlife – ani letos tomu nebylo jinak. Nezměnil se ani zájem o soutěž mezi zahraničními jezdci, mezi 116 startujícími jste jich mohli napočítat dvě desítky. Kromě téměř domácích Slováků a Poláků si Sportlife získává čím dál větší oblibu i u jezdců z Anglie… Olomoučtí závodníci v tomto babylon také nechyběli. Vojta v nejpočetnější přeborové kategorii zajel jedinou čistou nulu celého dne a vyhrál tak nejen závod, ale i celý seriál: ano, Vojta Vepřek je přeborníkem ČR pro rok 2019! Gratulace veliká letošnímu mistrovi všehomíra. V poussinech nastoupil Kuba a i pro něj závod skončil zlatem! Super výsledek!! V hobby růžové naši kluci jezdí skoro jako družstvo – nerozlučně seřazeni za sebou, tentokrát počínaje stříbrnou příčkou (Pepa), pokračuje bronzovou (Matyáš) a konče bramborovou (Pája). Růžovka patřila mezi úplně nejvíc obsazené kategorie, startovalo v ní skoro třetina všech závodníků.

Příspěvek byl publikován v rubrice BIU. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.