Lidé v klubu

Klub netvoří jen jezdci, stejně důležití jsou i ostatní lidé, kteří se práci pro klub věnují a starají se o trénování, financování, administrativu, údržbu kol, péči o trialparky a desítky dalších činností, bez kterých by klub nemohl fungovat. Jsou to rodiče našich jezdců a klubu obětují spoustu volného času – a stejně jako jezdci si zaslouží i oni svou “galerii”. Zde jsou někteří z nich, to ale neznamená, že ty ostatní klub nepotřebuje. Dohromady je do činnosti klubu zapojena necelá dvacítka rodičů. Bez jejich podpory a pomoci by to nešlo.

 

Radek JankaPředseda klubu. Řeší všechno, co lze napsat nebo vytisknout na papír: přihlášky, evidenci, dotace, účty, plakáty… Své grafomanské sklony si ventiluje na webových stránkách klubu. Nikdy nesportoval.

Jakub Valenta

Hlavní trenér klubu. Dokud mu to Janča dovolí, bude předávat našim dětem své dlouholeté zkušenosti na trialovém kole. A nově se osvědčil i jako stavitel závodních tratí – zkrátka člověk pro klub k nezaplacení.

Milan VepřekMilan v práci půjčuje všechno od vrtačky po bagr a po práci to ochotně půjčuje i klubu. Vrtačky máme, ale bagr se občas hodí. Aktivní sportovec, cyklotrialista, trialista, běžkař. Umí hodně rychle postavit hodně těžké sekce na závod.

Luděk Valenta

Konečně se dostal od kol k něčemu, co má motor, ale stále funguje jako hlavní mechanik. Po večerech spravuje klubová kola – potřebujete-li udělat cokoliv, kde se dá ušpinit od kolomazi, dejte to jemu. Má rád brigády.