Archiv rubriky: domácí

(NE)závod a vyhlášení

Vyhlášení cyklotrialové sezóny 2023 proběhne opět u nás, v Olomouci, v sále Domu dětí a mládeže. Letos si v kalendáři zakroužkujte sobotu 11. listopadu. Co všechno se bude dít???

Rubriky: domácí, UCI, závody | Napsat komentář

Závěr letošní závodní sezóny…

…se absolutně vydařil. Jasně, vždyť zářijový víkend v Hamrech byl dokonalý. Po premiéře nového trial parku, kterou si místní pořadatelé užili před třemi týdni je čekal vrchol BIU sezóny, poslední závod sezóny 2023 a zároveň vyhlášení letošního podniku.

Rubriky: domácí, UCI, závody | Napsat komentář

BIU České Budějovice a Březová,alias krásné babí léto

I v Biketrialu jsme se dočkali poprázdninového závodění a hlavně setkávání se…Vždyť jsme jedna malá x velká ? trialová rodina.

Rubriky: BIU, domácí, závody | Napsat komentář

“Poprázdninový” restart v Hamrech

Youth Games, Český cyklotrial- Hamry nad Sázavou 9.9.2023 Sobota 9.9. byla ve znamení dalšího ze závodů UCI Youth Games v Hamrech nad Sázavou. Počasí bylo objednané na jedničku a 73 závodníků si závod ve zcela novém prostředí Trial parku Hamry užilo.

Rubriky: domácí, UCI, závody | Napsat komentář

Další dvoudenní závod za námi

Jako by se s nimi roztrhl pytel. Dvoudenní byl Retz, pak naše Bystřice a teď Sklenka, poslední cyklotrialová zastávka před prázdninovými reprezentačními akcemi. Jak se ve Sklence dařilo početné skupině olomouckých závodníků? A kdo nakonec dostal pozvánku do reprezentace?

Rubriky: domácí, klub, UCI, zahraniční, závody | Napsat komentář

Medailové žně na Mistrovství České republiky v cyklotrialu

Konečně jsme se dočkali! V sobotu 3.6. se uskutečnilo dlouho očekávané a plánované MČR v cyklotrialu, a náš klub měl tu čest jej pořádat. Obloha byla vymetená, sekce nachystány a taky se tu a tam ukazovala lehká předstartovní nervozita. Každopádně … Celý příspěvek

Rubriky: domácí, UCI, závody | Napsat komentář

Závodní víkend ve Velké Bystřici

Čas neúprosně letí a už příští víkend se všichni potkáme u nás, ve Velké Bystřici na dvoudenním cyklotrialovém maratonu.

Rubriky: domácí, klub, UCI, závody | Napsat komentář

Další závodní sobota, tentokrát v Budějkách

Početná skupina vyrazila z Olomouce i do Českých Budějovic, kde se v sobotu, 20. května konalo druhé kolo Českého poháru a Českého poháru mládeže Youth Games v cyklotrialu.

Rubriky: domácí, UCI, závody | Napsat komentář

Zahájili jsme i UCI sezónu

V sobotu v Brněnských Kníničkách začal cykotrialový rok 2023 a my jsme byli u toho!

Rubriky: domácí, UCI, závody | Napsat komentář

BIU-Kyjov 29.4.2023-30.4.2023

Byl to úplně první závod letošní sezóny, takže každý musel ukázat, co přes zimu natrénoval…Netradičně na jaře jsme zavítali do Kyjova prověřit své cyklo dovednosti v biketrialu. Na jezdce čekal dvoudenní závod a kdo by čekal příjemné jarní počasí, ten … Celý příspěvek

Rubriky: BIU, domácí, Nezařazené, závody | Napsat komentář