Léto s biketrialem a cyklotrialem

Kam vyrazit v létě za trialem, ať už s předponou “bike” nebo “cyklo”? Možností je samozřejmě celá řada. Třeba část mládežnické reprezentace vyráží dnes do Chorvatska. Plavky s sebou asi mají také, ale hlavně berou trialová kola a začátek prázdnin věnují přípravě na italské Světové hry mládeže. Prázdniny toho ale nabízejí více.

Kempy

Kromě již zmíněné přípravy u moře je připraven také kemp u rybníka – konkrétně v Hamrech nad Sázavou. Letošní ročník se koná v termínu 11.-15. července, ale pokud jste nestihli včas odeslat přihlášky, máme pro vás špatnou zprávu: kapacita je už dávno dopředu obsazena a volná místa prostě nejsou.

Z programu letošního roku po deseti letech vypadl i Dressler kemp v Tanvaldu. Lukáš Buriánek se ale pasoval do pozice spasitele, zabookoval tanvaldský autokemp a prostě Tanvald bude: “Od úterka do neděle 3.-8. července se budeme vyskytovat na Kotlině a užívat si prázdniny na kolech. Jedna banda bláznů tam dorazí už dřív. Nic neorganizujeme! Každý ať si přijede, kdy chce, a na recepci autokempu si zaplatí pobyt. Myslím, že se tam sejde skvělá parta skalních a možná se zastaví i nějaké zahraniční posily. Zábava bude taková, jakou si uděláme.

Cyklotrial

Prázdniny zahájí 7.-8. července UCI Trials World Cup v rakouském Vöcklabrucku. Dobrá dostupnost a také přidružený závod mládeže v rámci Rakouského poháru tak nabízí dvojí motivaci pro české závodníky, proč se sem vypravit: kromě podívané na špičkové jezdce světového žebříčku se i svezete. Druhé kolo svěťáku bude naopak prázdniny uzavírat o víkendu 25. srpna v italském Val di Sole. Podrobnosti budou průběžně na www.ceskycyklotrial.cz

Alpské země jsou letos cyklotrialu souzené: 21. července čeká českou reprezentaci mistrovství Evropy. Letos se jede ve Švýcarsku, v Moudonu.

A do třetice: Světové hry mládeže se jedou v severní Itálii poblíž Milana v termínu 4.-5. srpna. Další tip na motivační výlet! Sledujte www.youthgames.cz pro podrobnosti.

Biketrial

K prázdninám neodmyslitelně patří i největší svátek biketrialu, Mistrovství světa. Letos opět na ostrově Sardinie o víkendu 10.-12. srpna. Více podrobností najdete na www.biketrialinternational.com

Příspěvek byl publikován v rubrice BIU, UCI. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>