“Poprázdninový” restart v Hamrech

Youth Games, Český cyklotrial- Hamry nad Sázavou 9.9.2023

Sobota 9.9. byla ve znamení dalšího ze závodů UCI Youth Games v Hamrech nad Sázavou. Počasí bylo objednané na jedničku a 73 závodníků si závod ve zcela novém prostředí Trial parku Hamry užilo.

Tak jak to na závodech Youth Games bývá zvykem, tratě byly postaveny od malých oranžových až po eliťácké. Díky tomu, že je park stále ještě ve výstavbě, byl prostor na 5 sekcí, které se jely na 3 kola. Při stavbě tratí byla znát zkušená ruka stavitelů z našeho klubu :-). Pravda, trochu se čekalo, ale krásné prostředí a občerstvení dokázalo i tyto chvíle zpříjemnit. Se západem slunce nám dokonce zbyl čas i na večerní koupačku v rybníku Dívka na dohled od karavanového a stanového městečka. Lukáš Musial a jeho klub udělali kus práce a jejich základna je trialová paráda. Dojezd 2 a kousek hodiny z Olomouce je na trialové poměry za rohem. Takže příští rok znovu a větší!

A jak to dopadlo výsledkově pro náš klub?

Promesa – 2. Gustík Švéda, 3. místo  Viki Hýna a 6. Kaja Povýšilová

Poussin – 4. Teo Hýna a 9. Viki Hýna

Benjamin – 2. Maty Buriánek a 3. Pepa Buriánek

Minime – 5. Kuba Švéda

Cadet – 3. Věnek Valenta

Elite 20 – 1. Vojta Vepřek

Elite 26 – 1. Tom Vepřek (hlavní je jeho úspěšný návrat po zranění!)

Open bílá – 2. Marek Štětař, 4. Luky Kotek a 8. Luky Filip

Výprava to byla vskutku vyvedená a všem jezdcům děkujeme za reprezentaci klubu 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice domácí, UCI, závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *