To byla ale pekelná zima…v Budějkách!

O víkendu náš olomoucký rychlík zastavil na zastávce v Českých Budějovicích. Jel se zde čtvrtý a  pátý závod Přeboru ČR v BIU.

Oba víkendové dny byly  velmi chladné, deštivé, větrné…prostě všechno, co si umíte vůbec představit.  I přesto se ale na jih republiky vydaly naše tři olomoucké rodiny-Povýšilovi, Hýnovi a Buriánkovi…doplněni o adoptivní rodinu Musialových 🙂 A protože plocha trailparku je pokryta recyklátem, dalo se i přes nepřízeň počasí, po překážkách bez větších problémů jezdit,  navzdory nevlídnému počasí. První den v U10 zvítězil tradičně Pepa,  první v U12 Paja, Matymu pád přidělil druhé místo.  V růžovce byl šestý Viki, na devátém místě skončila Kaja.  Domácí připravili pro závodníky volnou růžovou, tak aby si trať mohli vyzkoušet opravdu všichni bez ohledu na věk. V téhle kategorii skončil druhý Teo. V neděli se pořádání ujal spolu s Budějovicemi Pavel Hříbek, některé sekce se obrátily, některé zůstaly stejné jako předchozí den. Pořadí v tento den- U10 první Pepa, U12 první místo Maty, třetí místo Paja, čtvrté místo Viki, 7. Kaja.   V Hobby bílé urval Teo 7. místo.

Před námi je poslední letošní BIU závod v Kyjově, kde 1.10.2022 tradičně zakončíme závodní sezónu.

Příspěvek byl publikován v rubrice BIU, domácí, závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.